O nas

Jesteśmy z Mazowsza. Od ponad 20 lat udzielamy się w różnych zespołach muzycznych z gatunku Black Metal, Ambient/Folk, a w dalekiej przeszłości również i projektach tożsamościowych. Nasza historia ze sceną sięga lat 90-tych.

O Stronghold

W 2017 r. postanowiliśmy zrobić coś ciekawego dla tradycji i Polskiej sceny, tworząc markę Stronghold. Wyprodukowaliśmy trzy różne, doskonałej jakości t-shirty z nadrukami DTG w Słowiańskim, nordyckim i europejskim stylu. W 2020 r. wróciliśmy z kolejnym świeżym projektem i wypuściliśmy nową, świetną koszulkę “Against modern world” z której jesteśmy wyjątkowo zadowoleni.

To właśnie jakość jest od początku naszym priorytetem. Wychodzimy z założenia, że lepiej stworzyć produkt droższy, ale lepszej jakości i dłużej cieszyć się jego użytkowaniem.

Jakość materiału oraz druku na naszych koszulkach jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. A ponieważ jest to odzież niszowa, produkowana w limitowanych ilościach i przeznaczona dla wybranej grupy odbiorców, na pewno posiada też wartość kolekcjonerską.

Jesteśmy otwarci na wszelkie wymiany i inne formy współpracy. Z chęcią odstąpimy też darmowe koszulki osobom, które chciałyby nas w jakiś sposób zareklamować, a posiadają do tego kompetencje, np. duży zasięg i kontakty w serwisach społecznościowych. Chodź nie przepadamy za tą formą promocji, to chyba w tych czasach staje się to normalnością w różnych kręgach.

Wraz z ostatnio wydaną koszulką “Against Modern World”, postanowiliśmy ruszyć ze stroną i sklepem online (wciąż w budowie), na razie w wersji bardzo podstawowej.

Systematycznie za to rozbudowujemy nasz sklep o nowe pozycje i budujemy dystrybucję składającą się nie tylko z odzieży, ale też nośników muzycznych.

Dodatkowo produkujemy też różnego rodzaju gadżety tj. naszywki, wlepki, przypinki itp.

Nasze plany – Nowe koszulki i wydawnictwa muzyczne

Poza produkcją koszulek, niebawem ruszamy też z wydawaniem muzyki.

W najbliższym czasie ukaże się nowa, damska wersja koszulki “Against…” oraz zostaną wydane na spółkę z inną wytwórnią dwie pozycje muzyczne na CD i kasecie magnetofonowej. Będą to mocno kolekcjonerskie wydania dwóch zespołów z gatunku Black Metal, dostępne w limitowanych wersjach.

Od końca 2020 r zaczęliśmy wydawać też merch zespołów z kręgów Black Metal i w tym kierunku będziemy podążać w najbliższej przyszłości.

Mamy nadzieję, że po części przybliżyliśmy wam profil naszej “Twierdzy”.

Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *