Odzież Stronghol

Evilfeast White

Blood Stronghold

Old Leshy Bluza

NEWS

Stronghold Clothes and Music to sklep internetowy z ekstremalną muzyką metalową (black metal, death metal, Pagan, Folk, Ambient), niezależna wytwórnia zajmująca się produkcją odzieży i merchu (koszulki, bluzy, czapki, naszywki, piny itp.) na najwyższym poziomie oraz dystrybucja nośników muzycznych (CD, Winyle, Kasety).

Sklep Stronghold prowadzony jest przez ludzi, którzy od lat 90-tych związani są z szeroko rozumianą sceną metalową. Równocześnie Sklep Stronghold to nowe rozdanie na podziemnej, niezależnej scenie muzycznej, gdzie nie tylko muzyka, ale i wartości stanowią ważną część naszego życia.

Wspieramy podziemne dobre zespoły, dotychczas wydaliśmy koszulki, bluzy, naszywki i inne gadżety takich hord jak: Evilfeast, Old Leshy, Krypta Nicestwa, Blood Stronghold, Solar Wisdom, Moontower…

W dystrybucji Stronghold znajdują się nośniki wartościowych zespołów muzycznych z całego świata. Gatunki, które promujemy to m.in. Raw Black Metal, Atmospheric Black Metal, Pagan Black Metal, Slavonic Black Metal, Dark Ambient, Folk i wiele więcej.

Close Mój Koszyk
Close Lista życzeń
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategorie